Про Нас

Якісні бухгалтерські послуги – основа економічної стабільності вашої компанії

НАВІЩО ЦЕ
ПОТРІБНО

Достатньо один раз грамотно організувати бухгалтерський облік Вашої компанії, щоб у майбутньому не виникало систематичних помилок, які негативно впливатимуть на її фінансові результати.

Діяльність будь-якого бізнесу ґрунтується на плануванні витрат, доходів, поточного обігу грошей та звітності. Проте бухгалтерія будь-якого підприємства — це облік активів і пасивів. Вона містить велику кількість різноманітних заходів, передбачених чинним законодавством України.

Більшість власників бізнесу вважають, що бухгалтерські послуги полягають у складанні звіту та подачі його у відповідні інстанції. Але вони також формують певну систему накопичення первинної економічної інформації, що використовується у різних площинах діяльності підприємства. Використовуючи ці дані, ви можете не тільки знати про свої податкові справи, але й зрозуміти, наскільки ваш бізнес є прибутковим та ефективним. Аналітика у межах бухгалтерських послуг дозволяє максимально комплексно розглядати всі процеси, що відбуваються на підприємстві.

Широкий спектр бухгалтерських послуг від кваліфікованих спеціалістів.

 

ВИСОКА ЯКІСТЬ
ПОСЛУГ

Сконцентруйте всі сили на основних аспектах вашої справи, а всі бухгалтерські питання залиште нам

Наші фахівці мають високий рівень професіоналізму, що ще раз вказує на вибір на користь компанії «Стандарт Плюс» як надійний партнер.

Якщо ви хочете бути впевненим у правильному веденні бухгалтерського обліку свого бізнесу, звертайтесь до компанії «Стандарт Плюс». Надання бухгалтерських послуг здійснюється у Києві та інших містах України. Серед головних наших переваг – відповідальність та відмінна ділова репутація протягом понад 10 років. Ми працюємо з малим та середнім бізнесом, якому потрібен постійний бухгалтерський облік та формування звітності, а також працюємо з фізичними особами підприємцями, яким необхідно легалізувати грошові потоки.

Вартість бухгалтерських послуг визначається залежно від виду вибраних послуг та документообігу на підприємстві. Наші фахівці за вашим запитом нададуть інформацію про орієнтовну вартість бухгалтерських послуг. Звертайтеся за допомогою до професіоналів, щоб бути спокійними за долю свого підприємства!

Компанія «Стандарт Плюс» займається бухгалтерським обслуговуванням організацій у Києві різних форм власності та спеціалізацій. Послуги можуть надаватися як одноразово, так і на постійній основі та будуть обумовлені відповідним договором.

Заробітки наших клієнтів зростають у середньому на 60%

 

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ

Замовивши у нас послугу з бухгалтерського обслуговування Ви:

Доручивши нам всі питання, пов'язані з веденням бухгалтерського обліку, складанням податкової та фінансової звітності, ви отримуєте низку незаперечних переваг:

- Ви абсолютно спокійно займаєтеся вирішенням інших важливих питань, пов'язаних із веденням бізнесу;

- Ви заощаджуєте кошти на податках із зарплати 50% від ФОП, на безперервному підвищенні кваліфікації штатного бухгалтера (відвідування тренінгів, семінарів) та забезпеченні його необхідною літературою;

- Доступність бухгалтерії усі робочі дні;

- відсутність хвороб, декретів, відпусток;

- Якісні бухгалтерські послуги у Києві від професіоналів стануть запорукою розвитку та процвітання Вашого бізнесу.

Спрямованість

Зосередити зусилля на веденні основного бізнесу

Економія

Зменшіть витрати на організацію бухгалтерського обліку

Якість

Будете спокійним за правильність звітів та якість бухгалтерського обслуговування

Ефективність

Чи зможете мобілізувати ресурси підприємства для розвитку бізнесу

Scroll to top